36
88925

Robert Lundberg

(Sverige, 1861-1903)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
21 000 SEK
Robert Lundberg
(Sverige, 1861-1903)

Landskapsmotiv från Roslagen

Signerad Rob. Lundberg och daterad Roslagen -86. Duk 92,5 x 106,5 cm.