95199

361. FRANZ WILHELM SCHIERTZ, Aftonrodnad över en fjord.

Signerad W Schiertz och daterad 1869?. Papp pannå 26,5 x 37 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK/1 142 - 1 428 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
30 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

+46 8-614 08 58
johan.jinnerot@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto