368
74333

Tysk konstnär 1700-tal

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 740 - 2 180 EUR
1 830 - 2 280 USD
Klubbat pris
Tysk konstnär 1700-tal

"Casper Boeck"

Signerad Ludden f. och daterad 1731 a tergo. Duk 85 x 60 cm.

A tergo: "Caspar Boeck Schwester Mann von Jacob Martin Mollwo" Ludden f 1731.