383
77185

Elias Martin

(Sverige, 1739-1818)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 760 - 2 200 EUR
1 870 - 2 330 USD
Klubbat pris
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Elias Martin
(Sverige, 1739-1818)

Pastorala landskap med byggnader och figurer

Ett par. Den ena signerad Elias Martin den andra signerad EM. Akvareller, ett par, vardera 27 x 38,5 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

128. Anna Petrus, bordslampa, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1927.
Utropspris
50 000 - 75 000 SEK
Budhistorik
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
Aktuellt bud:
55 000 SEK