396
77739

Per Lindhberg

(Sverige, 1786-1868)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
Per Lindhberg
(Sverige, 1786-1868)

Mor och barn

Signerad Per Lindhberg och daterad 1833. Pastell 29 x 35 cm. Samtida förgylld ram.