40
93761

Olof Hermelin

(Sverige, 1827-1913)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
969 - 1 160 EUR
1 110 - 1 330 USD
Klubbat pris
Olof Hermelin
(Sverige, 1827-1913)

Insjölandskap

Signerad O. H. och daterad -98. Duk uppklistrad på pannå 21 x 42 cm.