413A
97113

Fransk skola 17/1800-tal

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
177 - 221 EUR
184 - 230 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Fransk skola 17/1800-tal

Porträtt av ung pojke

Miniatyr. Signerad Chévenet. Gouache på ben, oval 6 x 5 cm. Chaner i förgyllt silver med moderna stplr.