497
91597

FAT, Madrid 1827. Empire.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
4 000 SEK
FAT, Madrid 1827. Empire.

Förgyllt, ovalt med stansad bladbordyr. Längd 24,5 cm, vikt 348,5 g.

Slitage.