50
78949

Axel Sjöberg

(Sverige, 1866-1950)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 780 - 2 220 EUR
1 850 - 2 320 USD
Klubbat pris
17 000 SEK

Axel Sjöberg
(Sverige, 1866-1950)

Ejderhona vid vattenbryn

Signerad Axel Sjöberg och daterad -99. Duk 62 x 91 cm.

Tilläggslista

Fel titel i den tryckta katalogen. Korrekt titel skall vara ejderhona vid vattenbryn.

Formgivare