513
81545

SNUSDOSA, ostämplad, 1700-talets mitt. Rokoko.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
5 500 SEK

Delvis förgylld. Kartuschformad, med dekor i relief på locket av baccanal. Längd 8,5 cm.

Slitage.