90509

Per Gummeson

(Sverige, 1858-1928)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
Per Gummeson
(Sverige, 1858-1928)

Flodlandskap

Signerad P. Gummeson och daterad -89. Duk 22 x 36 cm.