656
89749

BROSCH, rosenslipade diamanter och rubiner, i form av bandrosett med blomster, 1940-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris

18k guld. Franska stämplar. L 4,5 cm.