658
89757

BROSCH, rosenslipade diamanter och rosa korall. 1940-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris

18k guld. L. 8 cm. Franska stämplar.