736
85521

BROSCH/HÄNGE, SILVER, GULD OCH GAMMALSLIPADE DIAMANTER.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris
44 000 SEK

Två hängande kläppar från broschnål. L ca 4,5 cm. Tidigt 1800-tal. I originalask

Proveniens

Familjen Thiel.