811
73941

BRICKBORD. Sengustavianskt.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 320 - 1 590 EUR
1 380 - 1 660 USD
Klubbat pris
28 000 SEK
BRICKBORD. Sengustavianskt.

Fanerat med mahogny. Beslag och lister av mässing. Oval grönmålad plåtbricka. Fottrissor av mässing. Längd 67, bredd 53, höjd 77 cm.

Lagningar.

Proveniens

Familjen Gorthon, Helsingborg.