813
74425

TIDNINGSSTÄLL, sk Canterbury. England, 1800-tal.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 720 - 1 910 EUR
1 950 - 2 170 USD
Klubbat pris

Fanerat med jakaranda. I sargen låda. Längd 50, bredd 35, höjd 50 cm.

Skador, lagningar.