826
81673

KONSOLBORD. Sengustavianskt.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Klubbat pris
33 000 SEK
KONSOLBORD. Sengustavianskt.

Bronserat. Skiva av vit marmor. Fyrsidiga ben med dekor av pastellage. Svartmålad fotplatta. Längd 71,5, bredd 41, höjd 79 cm.

Dekorskador, ställvis krederingsbortfall.

Proveniens

Löberöd, Skåne.