842
74271

KARMSTOL. Rokoko, 1700-talets andra hälft.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
32 000 SEK

Svartmålad och bronserad. Lös stoppad rygg. Dekor av musselformationer och rocailler.

Ett bakben med lagning.