905
85989

TABURETTER, ett par. Sengustavianska.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
14 500 SEK

Vitmålade. Stoppad sits. Korslagda svängda ben. Dekor av bladsnitt. (2)

Skador och lagningar.