986
73977

BORDSPENDYL. Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 310 - 1 740 EUR
1 370 - 1 830 USD
Klubbat pris
28 000 SEK

Förgylld brons. Flora och Amor på molnformationer. Längd 26, höjd 51,5 cm. Pendel medföljer.

Skador, en vinge lös.