MATTA. Rölakan. 325 x 223 cm. Signerad AGS (Anna Greta Sjöquist). Sverige omkring 1900-talets mitt.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 320 EUR
1 120 - 1 400 USD
Klubbat pris
17 500 SEK