161
137891

Axel Törneman

(Sverige, 1880-1925)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 060 - 8 830 EUR
7 370 - 9 210 USD
Klubbat pris
Axel Törneman
(Sverige, 1880-1925)

Kvinnor

Signerad Törneman och daterad 1915. Duk 73 x 92 cm.