143279

255. MÅRTEN ANDERSSON, Månsken över slottet.

Signerad Mårten A. och daterad 1963. Duk 112 x 104 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
250 000 - 300 000 SEK / 25 000 - 30 000 EUR
Klubbat pris
500 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.