273
144053
Christian Berg
(1893-1976)

Snäckspegel

Signerad C.B. och numrerad Ex 3. Blankpolerad brons. Höjd 19 cm. Sockel. Höjd 16 cm.

Utropspris:

60 000 - 70 000 SEK

6 000 - 7 000 EUR

Klubbat pris:
Tilläggslista

Fel i den tryckta katalogen vid angivande av proveniens.

Övrigt

Inköpt 1994.