304
112197

Roy Adzak

(England, 1927-1987)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 230 - 2 680 EUR
2 370 - 2 840 USD
Klubbat pris

Roy Adzak
(England, 1927-1987)

Utan titel

Signerad Adzak och daterad -62 a tergo. Gips 47 x 72 cm.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?