318
90535

Zoia Frolova

(Ukraina, Född 1953)
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 490 - 5 230 EUR
3 650 - 5 470 USD
Klubbat pris

Zoia Frolova
(Ukraina, Född 1953)

Stilleben med pumpor

Signerad Zoia och daterad -86. Duk 105 x 115 cm.