332
134339

Francis Newton Souza

(Indien, 1924-2002)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 220 - 2 660 EUR
2 320 - 2 780 USD
Klubbat pris

Francis Newton Souza
(Indien, 1924-2002)

Modell

Signerad Souza, Stockholm June 1964. Bläckteckning 28 x 19 cm. Med dedikation "For Ragnar from Francis Souza".

Tilläggslista

Omfattas inte av följerätt. (d). No droite de suite.

Proveniens

Ragnar Zedell.

Dedication: For Ragnar from Francis Souza.