417
141107

Horst Janssen

(Tyskland, 1929-1996)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
887 - 1 070 EUR
926 - 1 110 USD
Klubbat pris

Horst Janssen
(Tyskland, 1929-1996)

"Selbst am 11.6.81/Knappest unter der Oberfläche" (Beiblatt zu Nigromontanus)

Handkolorerad etsning (I état), 1981, signerad med blyerts och betecknad P P~+ I. Zustand. 33 x 27,8 cm, bladstorlek 42 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.