480
127597

James Rosenquist

(USA, 1933-2017)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Klubbat pris

James Rosenquist
(USA, 1933-2017)

"The glass wishes"

Färglitografi, 1978-1986, signerad med blyerts 29/35, utgiven av Derriere L'Etoile Studios Inc, i samarbete med Smith College.
61 cm x 59,5 cm

Ej examinerad ur ram.

Glenn 161.