513
147269

Russell Young

(USA, Född 1959)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 770 EUR
1 380 - 1 840 USD
Klubbat pris

Russell Young
(USA, Född 1959)

"Marilyn Monroe - singing to the troops in Korea"

Färgserigrafi, 2007, signerad med blyerts 4/50. 101,5 x 73,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Inköpt direkt av konstnären. Joakim von Ditmar Gallery, New York.