520
140299
Ralph Gibson
(Född 1939)

Utan titel

Signerad Ralph Gibson och daterad 1969 och numrerad 20/25. Silvergelatinfotografi 23,5 x 15,7 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris:

10 000 - 12 000 SEK

1 000 - 1 200 EUR

Klubbat pris:
Tilläggslista

Omfattas inte av följerätt. (d). No droite de suite.