523
140289

Albert Watson

(Storbritannien, Född 1942)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 550 - 4 440 EUR
3 740 - 4 680 USD
Klubbat pris
75 000 SEK

Albert Watson
(Storbritannien, Född 1942)

Kate Moss, Marrakech 1993

Signerad Albert Watson och numrerad 10/25 a tergo. Ett montage av 14 st kontaktkopior monterat på aluminium 61 x 86.

Tilläggslista

Omfattas inte av följerätt. (d). No droite de suite.