8628964 bukobject
144091

532. CECILIA ÖMALM KRAJCIKOVA, "The trial".

Signerad Cecilia Ömalm Krajcikova och daterad 2004 och numrerad 4/10. Digitalt print på papper 57 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja
Proveniens

Natalia Goldin Gallery, Stockholm

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK/1 000 - 1 200 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
12 500 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lena Nytén

Lena Nytén
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi

+46 8-614 08 17
lena.nyten@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Bli kund