533
140287

Nan Goldin

(USA, Född 1953)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 760 - 3 680 USD
Klubbat pris

Nan Goldin
(USA, Född 1953)

"Ivy in The Boston Garden, Boston 1973"

Signerad Nan Goldin a tergo och numrerad A.P 1. Silvergelatinfotografi 47 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.