536
140283

Bert Stern

(USA, 1929-2013)
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 600 - 1 780 EUR
1 670 - 1 850 USD
Klubbat pris
14 000 SEK

Bert Stern
(USA, 1929-2013)

"Marilyn Monroe striped scarf and cross"

Signerad Bert Stern och numrerad 6/36 samt a tergo daterad 2009 och med stämpel. Chromogenic print 25,5 x 25,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Tilläggslista

Omfattas inte av följerätt. (d). No droite de suite.