544
140293

Sheila Metzner

(USA, Född 1939)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
11 000 SEK

Sheila Metzner
(USA, Född 1939)

"From Life"

Signerad Sheila Metzner och daterad 2003 samt a tergo numrerad 32/40. Fotografi 62,5 x 41,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Tilläggslista

Omfattas inte av följerätt. (d). No droite de suite.