556
125953

Lilo Raymond

(USA, Född 1922)
Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
441 - 618 EUR
460 - 645 USD
Klubbat pris
4 500 SEK

Lilo Raymond
(USA, Född 1922)

"Bed"

Signerad Lilo Raymond och daterad 1972. Silvergelatinfotografi 22,5 x 34 cm, bladstorlek 28 x 35,5 cm.

Tilläggslista

Omfattas inte av följerätt. (d). No droite de suite.