567
133519

Nan Goldin

(USA, Född 1953)
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
4 410 - 6 180 EUR
4 600 - 6 450 USD
Klubbat pris
110 000 SEK

Nan Goldin
(USA, Född 1953)

"Kathleen at the Bowery Bar, N.Y.C 1995"

Signerad Nan Goldin och numrerad 4/15 a tergo. Cibachrome 68,5 x 100,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Tilläggslista

Omfattas inte av följerätt. (d). No droite de suite.