667
143307

Fred Sandback

(USA, 1943-2003)
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 530 - 5 300 EUR
3 680 - 5 530 USD
Klubbat pris
40 000 SEK

Fred Sandback
(USA, 1943-2003)

"Untitled"

Signerad Sandback och daterad -90. Pastellteckning på papper, 56 x 77 cm.

Tilläggslista

Omfattas inte av följerätt. (d). No droite de suite.

Proveniens

Magasin 3, Stockholm, 1991.