728
79591

Carsten Regild

(Sverige, 1941-1992)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris

Carsten Regild
(Sverige, 1941-1992)

LIV? ELLER!

Signerad C Regild och daterad 1963. Pannå 120 x 65 cm.

Proveniens

Mats B.

Avbildad i Lupus Ultra, Stockholm 1980.

Formgivare