80
93999

Albin Amelin

(Sverige, 1902-1975)
Albin Amelin, Blomsterstilleben.

Blomsterstilleben

Signerad Amelin och daterad -46. Blandteknik 97 x 68 cm.

Utropspris:

40 000 - 50 000 SEK

3 770 - 4 720 EUR

3 880 - 4 850 USD

Klubbat pris:
28 000 SEK