871
99707

JOSEF FRANK, bord, Firma Svenskt Tenn.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
264 - 351 EUR
280 - 373 USD
Klubbat pris
6 500 SEK

Rektangulär stenskiva med rundade hörn av travertin på underrede av valnöt. Längd 90 cm, bredd 55 cm, höjd 49 cm.

Obetydligt slitage, skivan med kantnagg.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

763. Lennart Jirlow, Musikanter.
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
75 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK