1096
151839

BORDSPLATEAU, tre delar. 1700-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Klubbat pris
25 000 SEK

Senare glas med skador.

Proveniens

Ökna.