1194
155985

SEMIANTIK KESHAN. 205 x 134,5 cm.

Utropspris
10 000 - 11 000 SEK
969 - 1 070 EUR
1 110 - 1 220 USD
Klubbat pris
14 000 SEK

Röd botten med polykrom medaljong och blommor i vaser samt ramverk med blomslingor. Mörkblå huvudbård med palmett- och blomranka.

Ställvis något slitage, fläckar, obetydliga malskador.