Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
1214
155863

SEMIANTIK MESHED. 419 x 323 cm.

Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 950 - 2 920 EUR
2 270 - 3 400 USD
Klubbat pris

Vinröd botten med stora polykroma medaljonger, blommor och bladslingor. Mörkblå botten med blomställningar och blommande träd.

Ställvis hårt slitage, smutsig, fläckar, malskador, liten reva. Sidorna med trampveck och smärre skador.