1231
157163

SEMIANTIK TÄBRIS. 369 x 260,5 cm.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Klubbat pris
28 000 SEK

Benvit botten med polykrom medaljong, stiliserade blommande träd, palmett- och blomrankor. Brunröd huvudbård med stor palmettranka och mytologiska djur.

Ställvis obetydligt slitage, fläckar, smärre malskador. Sidorna saknar några knutrader.