1233
157699

SEMIANTIK TÄBRIS sannolikt. 281 x 169 cm.

Utropspris
11 000 - 12 000 SEK
962 - 1 050 EUR
1 010 - 1 110 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Polykromt landskap med byggnader, blommande träd, fåglar, djur och vattendrag. Blågrön huvudbård med träd, byggnader, fåglar, blommor, djur och blomkartuscher.

Ställvis något slitage, något smutsig, fläckar, lagning, smärre malskador, obetydliga hål. Långsidorna med trampveck.