1236
154959

SEMIANTIK VERAMIN. 332 x 213 cm.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 420 - 1 710 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
25 000 SEK

Blå botten med polykromt minakhanimönster. Terrakottafärgad huvudbård med stora palmett-, blom-, arabesk- och granatäppelrankor.

Obetydligt slitage, något smutsig, färgfläck, smärre lagningar. Sidorna med smärre trampveck.