1249
103985

Rysk skola 18/1900-tal

(Sverige)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris
Rysk skola 18/1900-tal
(Sverige)

RYSK SKOLA. Olja på duk, sign.

Flicka på höstväg. 90 x 58.

Dukskada ca 1 x 1 cm. Något lös i ramen.