131
132693

Julia Beck

(Sverige, 1853-1935)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 740 - 2 180 EUR
1 830 - 2 280 USD
Klubbat pris
34 000 SEK
Julia Beck
(Sverige, 1853-1935)

Kvinna vid kvarnfall

Signerad Julia Beck. Akvarell förhöjd med täckvitt 40,5 x 28 cm.